Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech Astro A10, 3.5 MM-N/A-EMEAi-914-A10, Ozone, Grey
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm 5 Pole Jack |
| Микрофон | 6 mm uni-directional microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | With custom-tuned ASTRO audio, flip-to-mute boom mic |
| Цвят | Grey |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 102 dB |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.