Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech M720 Triathlon Mouse
Logitech M720 е висококачествена безжична мишка, която ще повиши продуктивността с която работите. Тя ви дава възможността да движите курсора й между три различни компютъра. По този начин може да преглеждате документи, уеб страници и файлове с ненадмината бързина и ефективност. Освен това може да копирате текстове, изображения и файлове между трите компютъра без да е необходимо да ги изпращате чрез имейл. Единственото което трябва да направите е да натиснете един от трите бутона върху мишката, за да изберете компютъра с който искате да работите. Logitech M720 има ергономична форма, която ви позволява да работите комфортно и удобно дори в продължение на часове. Тази мишка е изключително енергийно ефективна и ви позволява да работите до 24 месеца без да се наложи да сменяте батерията й.
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Bluetooth Smart and 2.4GHz wireless connection; Unifying USB receiver |
| Резолюция, dpi | 1000 dpi |
| Сензор, тип | Logitech Advanced Optical Tracking |
| Брой бутони | 8 |
| Програмируеми бутони | yes |
| Подсветка | 3 illuminated numbers always let you know to which device you are connected |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 74 x 115 x 45 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 135 g |
| Други | Wireless range: 10 m2; Large-sized, right-hand design fits comfortably in your palm, the rubber surface making it extra soft to the touch; Pairable up to 3 computers; Hyper-fast scrolling; 1x AA battery; |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.