Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech G560 Lightsync PC Gaming Speakers, 240W Peak (120W RMS), USB, 3.5mm, Bluetooth 4.1, Headphone Jack, Subwoofer, Black
Logitech G560 LIGHTSYNC са висококачествени гейминг високоговорители, които ви осигуряват качествен и ясен звук, когато играете любимите си игри. Тази модерна аудио система ви помага да чуете всеки детайл, благодарение на уникалния си широкоъгълен звуков дизайн. Високоговорителите могат да се свързват с до 4 устройства едновременно посредством USB връзка, 3.5 мм жак и Bluetooth®, а технологията Logitech Easy-Switch™ ви позволява да превключвате между свързаните устройства бързо и лесно. Logitech G560 разполага с LIGHTSYNC RGB, която ви потапя в света на любимите ви игри както никога досега чрез своята подсветка от 16.8 милиона цвята. LIGHTSYNC RGB синхронизира действията в играта към подсветката на тонколоните и реагира спрямо аудио ритъма и действието, което виждате на екрана си. Освен това може да използвате USB кабела, за да получите достъп до допълнителни цветови ефекти, които са налични на софтуера Logitech G HUB.
| Брой канали | 2.1 ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | Total watts (peak): 240W |
| Субуфер, тип | Wired (Cable Length: Power: 2.2 m, Satellite to subwoofer: 2.2 m, Detachable USB Cable: 1.8 m) |
| Интерфейс | 3.5 mm Audio jack, USB |
| Bluetooth | Bluetooth (version 4.1) |
| HDMI | - |
| Звукови режими | 7.1 DTS:X Ultra Surround Sound |
| Караоке | - |
| Високоговорители, тип | Satellite, Input Impedance >10K ohm |
| Честотен обхват, Hz | 40 Hz – 18 kHz |
| Консумация, W | Total watts (RMS): 120W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | - |
| Монтаж на стена | - |
| Батерии | - |
| Размери, mm | Subwoofer (HxWxD): 404 x 255 x 207 mm, Satellites: 148 x 166 x 118 mm |
| Тегло, kg | Subwoofer: 5.5 kg; Satellites per pair: 1.79 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Wireless Range: 25 meter line of sight; Indicator Lights (LED): back and front lighting zones; Audio Controls: on right satellite speaker; Driver Size: 70 mm Satellites, 165 mm Subwoofer |
| Усилвател, тип | Down-firing Subwoofer |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.