Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech G335 Gaming Headset, PRO-G 40 mm Drivers, DTS Headphone:X 2.0 Surround, Blue Voice Microphone, 240 g, Black
Logitech G335 са висококачествени гейминг слушалки, които са перфектната комбинация от модерен дизайн, перфектен звук и комфорт. Те разполагат с ултра удобна лента за глава, която може да бъде регулирана, така че да играете по-възможно най-комфортния за вас начин. Освен това възглавниците им за уши са ултра комфортни и може да бъдат плъзгани нагоре и надолу. Слушалките не изискват никакви допълнителни настройки – единственото, което се изисква от вас е да ги свържете към вашия компютър и да се насладите на перфектен гейминг звук. Те работят посредством 3.5 мм аудио жак и са съвместими с повечето компютри, лаптопи, мобилни устройства и дори Xbox, PlayStation, Nintendo Switch. Техните възглавници за уши са направени от мек дишащ материал, който ви осигурява стабилност и ултра удобство. Logitech G335 тежат едва 240 грама, което ви гарантира още по-голямо удобство и свобода да ги вземете с вас, където и да ви отведе вашата игра. Тези слушалки разполагат с удобен бутон за контрол на звука на едната слушалка и микрофон, който може да бъде заглушен с едно движение.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm audio jack - PC splitter for separate mic and headphone jacks (Y-splitter) |
| Микрофон | yes, Cardioid (unidirectional); Flip up the mic to instantly mute and move it out of the way |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Use the volume roller on the ear cup to turn up your game or music |
| Цвят | Black |
| Други | Adjustable strap for most comfortable fit; With 40mm neodymium drivers, G335 delivers crisp, clear sound; Dimensions (HxWxD): 180x79x189 mm, Weight: 240 g; G335 works with Xbox, PlayStation, Nintendo Switch as well as most PCs, laptops, or mobile devices |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 Hz - 20 KHz; mic:100 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 87.5 dB SPL/mW |
| Импеданс, Ohm | 36 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.