Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech PRO X Headset, PRO-G 50 mm Drivers, 7.1 DTS Headphone:X 2.0 Surround, Leather/Mesh Memory Foam Ear Cushions, Blue Voice Microphone, Black
Добрата комуникация с вашите съотборници ви помага да постигнете по-добри резултати във всяка гейминг ситуация, а висококачественият звук ще ви даде предимство над всеки ваш опонент. Logitech PRO X са професионални гейминг слушалки, които ви позволяват да изпитате тръпката от цялостно гейминг изживяване, благодарение на професионалните си 50 мм аудио драйвери, които ви осигуряват отличен звук и пълно потапяне в света на любимите ви игри. В допълнение иновативната Blue Voice технология с която е снабден микрофона на слушалките ви гарантира, че съотборниците ви ще чуят всяка ваша команда, а гласа ви ще има ненадмината яснота. Отличните възглавници на слушалките са направени от висококачествена еко кожа, която ви гарантира оптимален комфорт, а в комбинация с меката подплата от пяна може да сте сигурни, че това ще бъдат най-удобните слушалки, които сте използвали някога. Освен удобство, леката рамка на слушалките от алуминий и желязо ви гарантира ненадмината издръжливост и красив, модерен дизайн.
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm; Y splitter for separate mic and headphone ports |
| Микрофон | BLUE VO!CE microphone technology gives you a choice of real-time voice filters to reduce noise, add compression and de-essing, and ensure that your voice sounds richer, cleaner, and more professional. |
| Шумопотискане | yes |
| Контрол на звука | Inline volume and mic mute |
| Дължина на кабела, m | PC Cable Length: 2 m; Mobile Cable Length: 1.5 m; PC splitter: 120 mm |
| Цвят | Black |
| Други | Driver: Hybrid mesh PRO-G 50 mm; Magnet: Neodymium, Ear and head pads: Memory Foam Leatherette; Windows 7 or later |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 Hz - 20 KHz; mic:100 Hz - 20 KHz |
| Чувствителност, dB | 91.7 dB SPL @ 1 mW & 1 cm |
| Импеданс, Ohm | 35 Ohm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.