Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech PRO X SE Wired Gaming Headset, Black
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | Cardioid |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | On cable |
| Дължина на кабела, m | 2 m |
| Цвят | Black |
| Честотен обхват, Hz | 20Hz - 20KHz |
| Чувствителност, dB | 91.7dB |
| Импеданс, Ohm | 32 Ohms |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.