Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech 2.1 Speakers Z533, 120W Black
Logitech 2.1 Z533 е висококачествена аудио система, която ви осигурява отлично аудио с кристална яснота и качествен бас. Тя разполага със субуфер, който ви гарантира динамичен и силен бас, както и кристално ясно аудио. Благодарение на интегрирания си контролен под може да контролирате всички функции на системата удобно, бързо и лесно. Висококачествените драйвери са създадени, така че да пренасят всеки звук през цялото помещение в което се намирате. По този начин всеки филм и песен ще се превърне в истинско аудио изживяване. Ако желаете може да свържете до 3 съвместими устройства към системата, посредством 3.5 мм жак и RCA конектора. Не е необходимо да изваждате и местите свързаните устройства, когато искате да смените настоящия източник на аудио.
| Брой канали | 2.1 ch |
|---|---|
| Изх. мощност, W | 120 Watts Peak |
| Субуфер, тип | Wired (Cable Length - Satellites to subwoofer: 1.85 m, Control pod hard wired cable: 1.7 m) |
| Интерфейс | 2 x 3.5mm input, 1 x RCA input, 1 x Headphone jack |
| Bluetooth | - |
| HDMI | - |
| Звукови режими | Booming Bass |
| Караоке | - |
| Високоговорители, тип | Two satellite speakers, 8k Ohm |
| Честотен обхват, Hz | 55Hz-20kHz |
| Консумация, W | Total watts (RMS): 60W, Subwoofer: 30W, Satellites: 2 x 15W |
| FM радио | - |
| Дистанционно управление | Easily access all controls from one integrated control pod, including power, volume, bass level, headphone jack and auxiliary jack. |
| Монтаж на стена | - |
| Батерии | - |
| Размери, mm | Satellite: 100 x 170 x 85 mm, Subwoofer: 255 x 265 x 195 mm, Control pod - 72 x 55 x 72 mm |
| Тегло, kg | Satellite: 0.525 kg, Subwoofer: 4 kg, Control pod: 0.200 kg |
| Цвят | Black |
| Други | Driver Size - Satellite 66 mm, Subwoofer 133 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.