Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech H340 USB Computer Headset, Black
Logitech USB H340 са качествени и издръжливи слушалки на достъпна цена. Те са перфектният избор за хора, които водят бизнес разговори, Skype обаждания, участват в уебинари и т.н. Слушалките са изключително лесни за употреба – единственото, което трябва да направите е да ги свържете към вашия компютър посредством USB-A кабела им. Освен това слушалките разполагат със 180 см кабел, който ви позволява да станете и да се раздвижите по време на продължителните си важни разговори на работа. Logitech USB H340 ви осигуряват качествен и ясен звук, когато говорите, слушате музика или играете любимите си игри. Те не изискват никакви допълнителни софтуери и настройки и са напълно съвместими с практически всеки компютър, който разполага с USB-A порт. Микрофонът на слушалките изолира страничните звуци и може да бъде позициониран по желания от вас начин. Слушалките имат меки възглавници за уши, които ви гарантират комфорт дори след часове на употреба.
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB-A compatible (1.1, 2.0, 3.0), plug-and-play |
| Микрофон | Discreet boom can be tucked inside the headband and out of the way when you’re not using it. |
| Шумопотискане | Noise-canceling microphone reduces background noise and delivers clear digital audio |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | audio: 20 Hz - 20 KHz , microphone: 100 Hz - 16 KHz |
| Чувствителност, dB | audio: 115 dB +/-3 dB, microphone: -42 dBV/Pa +/- 3 dB |
| Импеданс, Ohm | 20 Ohm |
| Цвят | Black |
| Други | Adjustable headband - Lightweight headband with swivel-mounted foam ear cushions provide hours of audio comfort. |
| Дължина на кабела, m | 1.8 m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.