Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Logitech PC 960 Stereo Headset USB, OEM
Logitech 960 са стилни и издръжливи слушалки, които са идеалното решение за хора, които водят дълги разговори ежедневно. Те ви осигуряват качествен и ясен звук, когато водите конферентни разговори, участвате в уебинари или слушате музика. Слушалките не изискват никакви допълнителни софтуери и настройки и са напълно съвместими с практически всеки компютър, който разполага с USB-A порт. Микрофонът им изолира страничните звуци и може да бъде местен нагоре и надолу, така че да го използвате по най-удобния за вас начин. Logitech 960 са изключително удобни и леки и разполагат с меки възглавници за уши, които ви осигуряват комфорт дори след часове носене. Те са перфектни за бизнес разговори, Skype обаждания и уебинари, а дългият им 240 см кабел ви позволява да станете и да се раздвижите по време на продължителните си важни разговори. Тези слушалки разполагат с удобни бутони върху кабела си, които ви позволяват да регулирате силата на звука и да заглушавате микрофона бързо и лесно.
| Предназначен за | Лаптопи |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | USB-A connector |
| Микрофон | Adjustable microphone |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | In-line volume control with volume up/down and microphone mute/unmute button |
| Честотен обхват, Hz | 100 Hz - 10 KHz |
| Чувствителност, dB | 111dBSPL +/- 3dB |
| Цвят | Black |
| Дължина на кабела, m | 2.0 m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.