Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
MSI Claw A8 BZ2EM, 8" FHD+ (1920x1200), 120Hz VRR Touchscreen, AMD Ryzen Z2 Extreme, AMD Radeon 890M, 24GB LPDDR5x , 1 TB M.2 SSD, Hall Effect analog sticks&triggers, FP, 2x2W, WiFi 7+BT5.4, 2x TB 4, MicroSD, Win11H, 0.765kg
| Процесор | AMD Ryzen Z2 Extreme 2.0GHz, 8 cores, 16 thread, 16MB cache, Max Turbo Frequency 5 GHz |
|---|---|
| Съвместими операционни системи | Windows 11 Home |
| Дисплей, inch | 8.0" (20.32 cm), 500 nits, IPS-Level, 120Hz |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Сензорен дисплей | Touchscreen |
| Графичен процесор | AMD Radeon Graphics |
| Памет, тип | LPDDR5x |
| Памет, GB | 24GB |
| Твърд диск, тип | SSD |
| Твърд диск, GB | 1000GB NVMe PCIe Gen4 |
| Вградени говорители | 2x 2W Speaker, Array Microphone |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 7 |
| Bluetooth | Bluetooth v5.4 |
| Интерфейс | 2 Type-C (USB4 / DisplayPort/ Power Delivery 3.0/ Thunderbolt 4 compatible), 1 Micro SD |
| Управление | RGB ABXY buttons, RGB L & R Hall Effect analog sticks, D-pad, L & R Hall Effect |
| Батерия | 4-Cell, 80 Whrs, 65W PD adapter |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 299.5 x 126.2 x 24.0mm |
| Цвят | Polar Tempest |
| Тегло, g | 765g |
| Други | Fingerprint Security |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.