Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Natec Mouse Falcon Wireless 3200DPI 2.4GHz + Bluetooth 5.0 Optical Black
| Предназначен за | Kомпютри |
|---|---|
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | USB receiver + Bluetooth 2.4 GHz |
| Резолюция, dpi | 800 - 3200 dpi |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 6 |
| Програмируеми бутони | - |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 77 x 119 x 47 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 120 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.