Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
PNY Nvidia RTX A1000 8GB GDDR6 LP
| Вградена памет, GB | 8 GB GDDR6 |
|---|---|
| Памет интерфейс | 128-bit |
| Брой ядра | 2304 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Мин. мощност на захранване, W | 50W |
| Ползвани технологии | NVIDIA RTX Experience, NVIDIA RTX Desktop Manager, NVIDIA RTX IO, NVIDIA Mosaic technology |
| Резолюция | 7680 x 4320 |
| Интерфейс | 4 mDisplayPort 1.4a |
| Размери | 16.2 x 6.8 cm, single slot |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.