Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
PNY Nvidia RTX PRO 4000 24GB GDDR7 Blackwell
| Вградена памет, GB | 24 GB GDDR7 with ECC |
|---|---|
| Памет интерфейс | 192-bit |
| Брой ядра | 8960 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Мин. мощност на захранване, W | 140 W |
| Конектори на захранване | 16-pin |
| Ползвани технологии | DirectX,OpenGL, Vulkan |
| Интерфейс | 4 x DisplayPort 2.1b	 |
| Размери | 11.2 x 24.1 cm, Single Slot |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.