Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
PNY Nvidia RTX PRO 4500 32GB GDDR7 Blackwell Workstation
| Вградена памет, GB | 32 GB GDDR7 with ECC |
|---|---|
| Памет интерфейс | 256-bit |
| Брой ядра | 10496 |
| Брой вентилатори | 1 |
| Мин. мощност на захранване, W | 200 W |
| Конектори на захранване | 16-pin |
| Ползвани технологии | DirectX 12, Vulkan, OpenGL |
| Интерфейс | 4 x DisplayPort 2.1b |
| Размери | 26.7 x 11.2 cm, dual slot |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.