Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung SM-G556 Galaxy Xcover 7 128GB 6GB EE Black
Galaxy XCover7 съчетава мощта на 8-ядрения процесор с 6GB оперативна памет, които ти помагат да свършиш бързо и ефективно задачите за деня. Наслади се на 128GB вътрешно пространство за съхранение, като можеш да добавиш до 1TB с microSD карта. Galaxy XCover7 се грижи да не изоставаш със задачите за деня. Независимо дали си на открито или в офиса, XCover7 поддържа 5G, за да имаш ултрабърза връзка навсякъде и по всяко време. Широкият 6,6" FHD+ дисплей ти осигурява необходимото пространство, за да гледаш и четеш с лекота. Освен това яркостта от 500 нита осигурява добра видимост дори при силна осветеност. С високата си чувствителност на допир, Galaxy XCover7 реагира безупречно на твоето докосване и е изключително подходящ за работа в полеви условия. Поддържай ритъма с дълготрайната батерия с мощност 4050 mAh. Когато зарядът ? е на привършване, можеш да я заредиш бързо и лесно с бързото 15W зарядно, както и с POGO зарядно. Или просто я смени с резервна батерия, за да не губиш темпо. Грижим се за важните за теб неща. Galaxy XCover7 се предлага с актуализации на операционната система до 4 поколения и до 5 години актуализации на сигурността. Така ще можеш да си сигурен, че твоето устройство ще работи безупречно, а данните ти ще бъдат надлежно защитени от Samsung Knox.
| Серия | Xcover 7 |
|---|---|
| Брой SIM карти | Dual SIM (Nano-SIM, dual stand-by) |
| Операционна система | Android 14, One UI 6 |
| Процесор | Octa-Core 2.2GHz, 2GHz |
| Мрежа | GSM / HSPA / LTE / 5G |
| Дисплей, inch | 6.6" (16.76 cm) |
| Резолюция | 2408x1080 |
| Сензорен дисплей | TFT LCD, Corning Gorilla Glass Victus+ |
| Памет, GB | 6GB |
| Дисково пространство, GB | 128GB |
| Слот за карти | microSDXC (dedicated slot) |
| Максимална памет, GB | up to 1 TB |
| Камера, MP, предна | 5 MP, f/2.0, (wide) |
| Камера, MP, задна | 50 MP, f/1.8, (wide), 1/2.76", 0.64µm, PDAF; Video: 1080p@30fps |
| Светкавица | Dual-LED flash, HDR, panorama |
| Bluetooth | Bluetooth 5.3, A2DP, LE, NFC |
| USB | USB Type-C 2.0, charging connector pins |
| Безжична мрежа | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, dual-band, Wi-Fi Direct |
| GPS / A-GPS | GPS, Glonass, Beidou, Galileo, QZSS |
| MP3 плейър | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, MID, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| MP4 плейър | MP4, M4V, 3GP, 3G2, AVI, FLV, MKV, WEBM |
| FM радио | - |
| Преглед на документи | yes |
| Сензори | Accelerometer, Gyro Sensor, Geomagnetic Sensor, Light Sensor, Proximity Sensor |
| Батерия, mAh | Li-Po 4050 mAh, removable, Charging: 15W wired |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 169.0 x 80.1 x 10.2 mm |
| Цвят | Black |
| Тегло, g | 240 g |
| Други | 3.5mm jack; IP68 dust/water resistant (up to 1.5m for 35 min); Drop-to-concrete resistance from up to 1.5m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.