Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung Car Charger 40W DUO Black
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Тип | Car charger |
| Интерфейс | 1 USB-A 2.0, 1 USB Type-C |
| Бързо зареждане | yes |
| Qi-compatible | - |
| Мощност, W | 40W |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 26 x 34 x 80 mm |
| Тегло, g | 36.5 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.