Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung EP-P2900TBEGWW Magnetic Wireless Charger (with TA) Dark Gray
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Съвместимост | Fast Wireless Charging : Galaxy S25 Series & Galaxy S25FE & Galaxy Z Fold7, Galaxy Z Flip7 & Later (with Magnet Case) / Super Fast Wireless Charging : Galaxy S26, S26+, S26U & Later (with Magnet Case) / Galaxy Buds Series & Later |
| Тип | Wireless&Magnetic |
| Интерфейс | USB Type-C |
| Бързо зареждане | yes |
| Qi-compatible | Qi2.2 25W |
| Мощност, W | 25W |
| Цвят | Dark Gray |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 56 x 56 x 4 mm |
| Тегло, g | 52 g |
| Други | Cable Length 1.5 m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.