Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 27B800, 27" IPS LED, 60 Hz, 5 ms GTG, 3840x2160, 300 cd/m2, Flicker Free, PBP, PIP, USB-C 90W, 3xUSB 3.0, Display Port 1.4, 2xHDMI 2.2, Black
ViewFinity на Samsung ти осигурява иновативни изживявания, които отключват творческия и идеен потенциал на бизнес професионалисти, създатели на съдържание и дори графични дизайнери, с помощта на технология, която прави изображенията на екрана по-живи и реалистични от всякога. Нито един детайл от картината няма да убегне от погледа ти. С 4 пъти по-висока гъстота на пикселите от Full HD, всеки елемент от изображенията се вижда много по-ясно, а по-голямата площ на екрана осигурява място за работа с повече прозорци, приложения и програми. IPS матрицата не само се отличава с изключително точно възпроизвеждане на цветовете, но и осигурява широко зрително поле от 178°. Повече възпроизведени цветове за по-силно въздействие. S8 може да се похвали с широка цветова гама, която поддържаща до 98% обем на цветовете, измерен по стандарта DCI-P3. Резултатът – по-богати и реалистични цветове, независимо от съдържанието, което гледаш. С прецизност на възпроизвеждане на цветовете на професионално ниво, графичните дизайнери и другите творци няма да трябва да правят компромиси в работата си. Технологията за картографиране на цветовете на Samsung OLED осигурява точно възпроизвеждане на всеки цветови нюанс. Насладете се на над 2000 цвята от PANTONE гамата и на 110 различни нюанси на телесния цвят на екрана на монитора, който има сертификат сертификат PANTONE Validated от водещия световен авторитет в сферата на цветовете. Изображенията на екрана изглеждат така, сякаш ги виждаш на живо. Вече има какво да видиш и в най-тъмните и черни сенки. Поддръжката на HDR осигурява истински динамична гама от ярки нюанси на черния и белия цвят на екрана. И в тъмните сцени и в тези окъпани в ярка слънчева светлина, детайлите от изображението оживяват пред очите ти, за да създадат впечатляващо зрително изживяване. Картината на екрана остава ярка и ясна дори при ярка дневна светлина, така че да виждаш съдържението на дисплея по всяко време на денонощието. На първият в света монитор с матов екран без отблясъци, сертифициран от UL, професионалистите могат да преглеждат и редактират съдържание при постоянни нива на яркост и цветност, без да се налага да се поставя сенник на монитора. Свържи монитора S8 без оплетени кабели. Той разполага с USB-C порт с възможност за 90W зареждане на твоя лаптоп и трансфер на данни само с един кабел. Има и LAN порт, който позволява на лаптоп без LAN порт лесно да бъде свързан с монитора за работа в Ethernet среда. Функцията PBP (Picture-by-Picture) позволява извеждането на екрана на монитора на картина от две външни устройства едновременно при запазване на оригиналната резолюция на съдържанието. Функцията PIP (Picture-in-Picture) пък ти позволява възпроизвеждаш съдържание от външно устройство в прозорец.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 300cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | 2 HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | 3 USB 3.0 |
| Наклон | -2 ~ 25° |
| Хоризонтално завъртане | -30°/+30° |
| Вертикално завъртане | Pivot |
| Регулиране на височина | 120 mm |
| Енергиен клас | F |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 61.6 x 19.6 x 55.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Стандарти | Eco Saving Plus, Flicker Free |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.