Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Samsung 27FG502 27" Odyssey G5 OLED DisplayPort 180Hz / HDMI 144Hz 1 ms 2560x1440 DP HDMI Black
Почувствай спиращ дъха реализъм в игрите. Samsung QD-OLED предлага по-висока яркост и широк цветови диапазон, като прави сцените ясни и живи в QHD резолюция. Играй без смущения с технологията Glare Free. Филмът Glare Free на Samsung е с 54% по-малко гланцово покритие от конвенционалното антирефлексно фолио, което държи екрана чист от отражения от външни източници на светлина. Сега можеш да надхитриш противниците си дори когато слънцето влиза в стаята ти. Наслади се на въвличащо гейминг изживяване с прецизно възпроизвеждане на цветовете. Сертифицираният по Pantone екран възпроизвежда над 2100 цвята и повече от 110 нюанса на кожата от библиотеката на Pantone. А впечатляващият QD-OLED дисплей вдъхва живот на игрите така, както са били замислени от създателите им – за наистина завладяващо изживяване. Наслади се на реалистични визуализации с подобрен контраст и точност на цветовете. HDR10 осигурява по-ярки светли участъци и фини сенки с повече дълбочина – за сцени, които изглеждат по-живи и истински. Изстреляй се към върха със свръхскорост. Времето за реакция от 0.03ms (GtG) улавя движенията в реално време, а честотата на опресняване от 180Hz свежда забавянето до минимум – за да реагираш мигновено на всяко вълнуващо действие с изключителна плавност. G-Sync синхронизира графичния процесор и панела, за да намали накъсването, забавянето и разкъсването на картината. В комбинация с AMD FreeSync, технологията осигурява ултраплавни сцени – за предимство в гейминга, когато всяка секунда е от значение. Забележи опонентите, които се крият в ъглите. Black Equalizer ти позволява да регулираш тъмните зони в игрите, за да откриваш противниците дори в най-дълбоките сенки. Печели предимство с по-точни изстрели благодарение на Virtual Aim Point. Кръстчетата на екрана повишават точността на прицелване, когато действието се нажежи. Влез в играта по-бързо с Auto Source Switch+. Мониторът засича кога свързаните устройства се включват и автоматично превключва към новия източник на сигнал – без нужда да търсиш между различни входове.
| Размер на екрана, inch | 27" (68.58 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | OLED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | OLED |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 2560x1440 |
| Време за реакция, ms | 1ms |
| Честота на опресняване, Hz | 144Hz |
| Яркост, cd/m2 | 200cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | AMD FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | - |
| USB хъб | - |
| Наклон | -2° ~ 15° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 28 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 60.9 x 23.4 x 46.3 mm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.