Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Sony Headset MDR-ZX110 black
Sony MDR-ZX110 са невероятни преносими слушалки, които ви гарантират оптимален комфорт и невероятно аудио качество. Ако пожелаете имате възможността да вземете тези слушалки навсякъде със себе си. Въртящата се конструкция на наушниците на слушалките позволява лесно съхранение, когато не ги използвате, и подобрява преносимостта, когато пътувате. Sony MDR-ZX110 имат саморегулираща се лента за глава и омекотени наушници, които покриват цялото ухо. Те ви позволяват да се наслаждавате на дълготраен комфорт, който ви позволява да слушате любимите си албуми един след друг. Широколентовият честотен диапазон, който се простира от 12 Hz до 22 kHz ви осигурява дълбок бас, богат среден диапазон и извисяващи се високи тонове. Той ви позволява да чуете детайлите във всеки запис и останете потопени в света на любимата си музика.
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm L-shaped stereo mini plug |
| Микрофон | - |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | - |
| Честотен обхват, Hz | 12 Hz – 22 KHz |
| Чувствителност, dB | 98 dB/mW |
| Импеданс, Ohm | 24 Ohm (1KHz) |
| Цвят | Black |
| Други | 30mm dynamic driver unit for clear sound. Pressure relieving earpads for extended comfort. |
| Дължина на кабела, m | 1.2 m |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.