Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Thomson 32" HD Google TV; 1366 x 768 (HD), DLED, 60 Hz, HDR10, Dolby Audio, Google Cast, DVB-T/T2/C/S/S2, Wi-Fi, Bluetooth, LAN, HDMI 3 (1.4), USB 2 (2.0), AV IN, Hotel mode, Adjustable Side Feet, White
Thomson Google TV 32" HD в бял цвят предлага плавно и интуитивно смарт телевизионно изживяване за цялото семейство. Операционната система Google TV 5.0 обединява съдържанието от вашите стрийминг приложения и абонаменти в един удобен за навигация интерфейс. Създавайте индивидуални потребителски профили и се наслаждавайте на персонализирани препоръки, съобразени с всеки зрител. С достъп до над 400 000 филма и телевизионни предавания и Google Cast за безжичен стрийминг от съвместими устройства, забавлението винаги е само на едно натискане разстояние. С Google Assistant можете да търсите съдържание, да получавате предложения за гледане или да управлявате съвместими смарт домашни устройства - всичко чрез лесни гласови команди. Благодарение на своя съвременен безрамков дизайн, този телевизор ви позволява да се концентрирате върху най-важното - съдържанието. Технологията Dolby Audio осигурява ясен и динамичен звук за още по-добро зрително изживяване. Вграденият троен тунер поддържа приемане чрез сателит, ефирна антена и кабел, осигурявайки пълна гъвкавост. Включеното ергономично дистанционно управление разполага с дискретна подсветка на бутоните за удобно използване дори при слаба светлина, а специалният бутон Favourite App позволява бърз достъп до любимото ви стрийминг приложение.
| Размер на екрана, inch | 32" (81.28 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | Direct LED |
| Резолюция | 1366x768 |
| Smart функция | Google TV |
| Честота, Hz | 60Hz |
| Тунер | DVB-T/T2/C/S/S2 |
| Аудио | 2x8W, Dolby Audio, Dolby Digital, AV Stereo, Equalizer/Balance |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 3 HDMI, 2 USB, CI+, AV IN, SPDIF optical, HEVC/H.265 |
| Енергиен клас | E |
| Консумация, kWh/1000h | 26 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 72.0 x 15.0 x 46.0 cm |
| Цвят | White |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Smart асистент | Works with Google Assistant |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.