Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Transcend 128GB, External SSD, ESD310C, USB 10Gbps, Type C/A , Black
| Предназначен за | Обща употреба |
|---|---|
| Капацитет, GB | 128 GB |
| Външен/ вътрешен | External |
| Скорост на четене, MB/s | Up to 1050 MB/s |
| Скорост на запис, MB/s | Up to 700 MB/s |
| Интерфейс | USB Type-A / USB Type-C, USB 10Gbps Connection Interface |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 71.3 x 20.0 x 7.8 mm |
| Тегло, g | 11 g |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.