Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST GXT415BM Zirox Headset Batman
| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wired |
| Конектор | 3.5 mm |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | Controls on earcap: volume control, microphone mute |
| Дължина на кабела, m | 2.0 m |
| Цвят | Black |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 000 kHz |
| Чувствителност, dB | 100 dB |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.