Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST GXT606B Javv RGB Speaker Set Black
| Високоговорител, тип | Type 2.0 |
|---|---|
| Брой високоговорители | 2 |
| Контрол на звука | - |
| Микрофон | - |
| Интерфейс | 3.5 Audio, USB type A |
| Bluetooth | - |
| Честотен обхват, Hz | 160 Hz - 20 kHz |
| Изх. мощност, W | 12 W |
| Захранване, тип | Wired |
| Водоустойчивост | - |
| Размери, mm | 78 x 100 x 175 mm |
| Тегло, g | 698 g |
| Цвят | Black |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.