Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim PM-14 Portable Monitor 14" Full HD 1080p
Verbatim PM-14 е висококачествен 14-инчов преносим монитор, който ви помага да работите и да се забавлявате навсякъде и по всяко време. Можете да го използвате като втори екран за вашия лаптоп, когато пътувате или изнасяте презентации, или да си осигурите голям допълнителен дисплей за вашия телефон, таблет или преносима гейминг система. Компактен и многофункционален, преносимият монитор ви дава изключителна гъвкавост за повишена продуктивност и забавление, докато сте в движение. Този дисплей тежи само 760 g и има 6 mm тънък профил, което ви дава възможността да го приберете лесно във всяка чанта. Verbatim PM-14 е идеалното решение, което ще ви помогне да преодолеете ограниченията за работа на един единствен екран, когато сте извън офис и ще ви помогне да подобрите визуалното си изживяване по всяко време и навсякъде. Предоставяйки ви 16,7 милиона цвята в 1080p или full HD, преносимият монитор Verbatim използва технологията IPS, за да произведе по-ясна и по-точна картина и широк зрителен ъгъл на своя 16:9 екран. Вградената стойка позволява на монитора да бъде поставен под ъгъла, който е най-удобен за вас и който да ви помогне да подобрите комфорта и цялостната си производителност. Verbatim PM-14 разполага с технология с висок динамичен диапазон (HDR), която подобрява качеството на картината като значително разширява обхвата на контраста и цвета. По този начин всяко изображение има повече "дълбочина", а вие може да се насладите на фантастично визуално изживяване.
| Размер на екрана, inch | 14" (35.56 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 6ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | FreeSync |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | 1W x2 |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 2 USB-C (supporting DisplayPort Alt Mode) |
| USB хъб | 1 USB-A 2.0 |
| Наклон | 0° ~ 85° |
| Хоризонтално завъртане | - |
| Вертикално завъртане | - |
| Регулиране на височина | - |
| Рамка | Plastic |
| Енергиен клас | A |
| Консумация, kWh/1000h | 7 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 32.2 x (0.6)1.2 x 20.5 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | - |
| Други | 3.5 mm Audio jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.1611 x 0.1611 mm |
| Стандарти | Low blue light |
| Честота H/ V | 60Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.