Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim Portable 15.6 FHD Monitor LIGHT
Независимо дали работите дистанционно, правите презентации пред клиенти или се наслаждавате на филм, преносимият 15.6-инчов монитор Verbatim от серията LIGHT предлага удобство без компромиси. Със своя тънък профил и изключително лек дизайн мониторът се побира без усилие във всяка раница или чанта. Свързва се за секунди чрез един USB-C кабел или с HDMI (който изисква захранване), което го прави идеален втори екран за лаптопи, гейминг конзоли и мобилни устройства. Не са необходими драйвери - просто включвате и започвате работа или забавлението. 15.6-инчовият дисплей предлага ясни и ярки Full HD визуализации, удобни за работа с множество приложения, работа с таблици и творчески проекти. Благодарение на своя IPS панел и HDR технология, ще се наслаждавате на постоянно ярки и цветово точни изображения от почти всеки ъгъл. Вградените стерео високоговорители и изходът за слушалки осигуряват пълно потапяне, независимо дали провеждате видеосреща или гледате филми и видеа. Създаден за динамичния работен ритъм, мониторът от серията LIGHT е съвместим с широка гама устройства - Windows лаптопи, Mac, смартфони и гейминг конзоли. Независимо дали се нуждаете от преносим дисплей за работа с два екрана към лаптоп или компактен монитор за конзолен гейминг, този модел на Verbatim осигурява впечатляваща гъвкавост, превръщайки го в идеален избор както за пътуване, така и за домашна употреба.
| Размер на екрана, inch | 15.6" (39.62 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1080 |
| Време за реакция, ms | 10ms |
| Честота на опресняване, Hz | 60Hz |
| Яркост, cd/m2 | 220-250cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 000:1 |
| Динамичен контраст | 1 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | yes |
| Ethernet (RJ-45) порт | - |
| HDMI | Mini HDMI |
| DVI | - |
| Display port | - |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | 2 USB-C |
| USB хъб | - |
| Рамка | Plastic |
| Енергиен клас | A |
| Консумация, kWh/1000h | 6 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 35.6 x 1.7 x 22.2 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | - |
| Други | 3.5 mm Audio jack |
| Разстояние м/у точките, mm | 179.25 x 179.25 mm |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.