Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim Mini GaN Charger 65W with Display
Осигурявайки до 65W мощност чрез три порта, това мини GaN стеннo зарядно устройство може едновременно да захранва лаптоп, таблет и смартфон. Вграденият TFT дисплей показва в реално време напрежение, ток и изходна мощност, предоставяйки ясна информация за процеса на зареждане. PPS технологията автоматично регулира подаваната мощност към всяко устройство за по-бързо и по-безопасно зареждане. Благодарение на усъвършенстваната GaN технология, зарядното предлага висока ефективност в компактен дизайн и работи с по-ниска температура в сравнение с традиционните зарядни устройства. Цялостната система за защита - включително защита от свръхток, пренапрежение, прегряване и късо съединение - е подсилена от здрав корпус от огнеустойчив PC материал. Със сменяеми EU, UK и US щепсели, устройството е идеално за пътуване. Леко, но мощно, Verbatim Mini GaN Charger с дисплей поддържа вашите основни устройства заредени, където и да се намирате.
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Съвместимост | Compatible with Laptop, iPhone, iPad, Smartphones, Tablet PCs, MP3/MP4 players, smartwatch, etc. |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB-C, USB-A |
| Бързо зареждане | yes |
| Qi-compatible | - |
| Индикатори | The built-in TFT display shows real-time voltage, current, and output, giving clear insight into charging performance. |
| Мощност, W | USB-C1 PD 3.0 (PPS) Max 65W, USB-C2 PD 3.0 (PPS) Max 65W, USB-A QC 3.0 Max 20W |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 58 x 31 x 58 mm |
| Тегло, g | 153 g |
| Видове защита | Short circuit protection, Over-voltage protection, Over-current protection, Over-temperature protection |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.