Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Verbatim Mini GaN Charger 100W with Display
С обща мощност до 100 W това компактно GaN стенно зарядно устройство може едновременно да зарежда лаптоп, таблет и смартфон. Вграденият TFT дисплей показва в реално време данни за зареждането на всеки порт, а технологията PPS динамично регулира мощността за оптимална скорост и безопасност. Усъвършенстваната GaN технология осигурява висока ефективност и ниска работна температура, като е подсилена от пълна защита срещу свръхток, пренапрежение, прегряване и късо съединение. Огнеустойчивият PC корпус добавя допълнителна надеждност. С включени сменяеми EU, UK и US щепсели, това е мощно и удобно зарядно, идеално за пътуване и лесно за пренасяне във всяка чанта.
| Предназначен за | Смартфони |
|---|---|
| Съвместимост | Compatible with Laptop, iPhone, iPad, Smartphones, Tablet PCs, MP3/MP4 players, smartwatch, etc. |
| Тип | Power |
| Интерфейс | USB-C, USB-A |
| Бързо зареждане | yes |
| Qi-compatible | - |
| Индикатори | An integrated TFT display shows real-time charging data for each port, while PPS dynamically adjusts power for optimal speed and safety. |
| Мощност, W | USB-C1 PD 3.0 (PPS) Max 100W, USB-C2 PD 3.0 (PPS) Max 100W, USB-A QC 3.0 Max 30W |
| Цвят | Black |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 68 x 31 x 68 mm |
| Тегло, g | 245 g |
| Видове защита | Short circuit protection, Over-voltage protection, Over-current protection, Over-temperature protection |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.