Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Xerox B305 A4 mono MFP 38ppm. Print, Copy, and Scan. Duplex, network, wifi, USB, 250 sheet paper tray
Модерният бизнес потребител има високи очаквания за бързината и производителността на своя принтер. Заради това Xerox залага на по-голяма гъвкавост при печат, особено когато става дума за нуждите на малките и средните компании и служителите, които работят от вкъщи. Xerox B305 ще ви помогне да свършите повече, за по-малко време и да изпълните всяка своя задача на работа по-лесно и удобно от всякога. Този принтер е перфектен за малки работни екипи, домашни офиси и тесни пространства, тъй като ви осигурява несравнима надеждност, производителност и икономичност без изгубено време в продължителна и сложна настройка. Софтуерът Xerox Smart Start автоматизира процеса на инсталиране, което ви позволява да започнете работа без помощ от IT персонал. Можете да се свържете с вашия домашен или фирмен Wi-Fi за минути и да продължите деня си. Xerox B305 заема малко пространство, работи изключително безшумно и ви осигурява печат с висока резолюция и бърза скорост. По този начин може да бъдете сигурни, че ще се насладите на повишена продуктивност и по-добри резултати на работното си място. Това устройство ви позволява да печатате, сканирате и копирате с минимални прекъсвания и отлични скорости лесно и удобно.
| Достъпни функции | Print, Copy, Scan |
|---|---|
| Принтер скорост черно, стр./мин | Up to 40 B&W ppm Letter/38 B&W ppm A4; FPOT: As fast as 5.8 seconds |
| Принтер резолюция | 600 x 600 dpi, 2400 Image Quality |
| Скенер, тип | Flatbed scanner with document feeder; Scan speed: Letter/A4 B&W: 48/46 ipm, color: 21/20 ipm; Document size: Letter/Legal A6 to A4 (105 x 148 mm to 216 x 356 mm) |
| Скенер резолюция | Up to 600 x 600 dpi B&W and color scanning |
| Методи на сканиране и функции за подобрение | Scan to email, USB, desktop |
| Копир скорост черно, копия/мин | Up to 40 B&W ppm Letter/38 B&W ppm A4; FPOT: As fast as 5.3 seconds |
| Копир резолюция | 600 x 600 dpi, 2400 Image Quality |
| Факс, тип | - |
| Факс резолюция | - |
| Интерфейс | High Speed USB 2.0, Hi-Speed Certified (Type B) |
| Мрежа | Ethernet 10/100 Base-TX |
| Безжична мрежа | Wireless 802.11b/g/n; Mobile Printing: Apple AirPrint, Chromebook, Mopria, Wi-Fi Direct |
| Памет, MB | 512 MB |
| Медия, тип | Plain Paper, Light Paper, Heavy Paper, Card Stock, Labels (Paper Labels), Envelope, Colored Paper, Letterhead, Preprinted, Bond, Glossy, Rough/Cotton, Recycled |
| Медия, размер | A4; Bypass Tray: 99 x 148 mm to 215.9 x 359.9 mm; Main Tray: 99 x 148 mm to 215.9 x 359.9 mm; Optional Tray: 99 x 148 mm to 215.9 x 359.9 mm |
| Медия, g/m2 | 60 - 217 g/m2 |
| Капацитет за хартия - Входяща тава | Bypass Tray: 100 sheets; Main Tray: 250 sheet 75 g/m2; Tray 2: Optional 550 sheet |
| Капацитет за хартия - Изходяща тава | Up to 150 sheets of 75 gsm |
| ADF | Up to 50 sheets (75 gm/2); Sizes from A6 SEF (4.1 x 5.8 in/105 x 148 mm) to Legal (8.5 x 14 in/216 x 356 mm) |
| Двустранен печат | yes |
| Дисплей | 2.8" color touchscreen |
| Консумативи | Xerox Black Standard Capacity Toner Cartridge (3000 pages), Xerox Black High Capacity Toner Cartridge (8000 pages), Xerox Black Extra High Capacity Toner Cartridge (20 000 pages) |
| Натоварване, стр./месец | Up to 80 000 pages/month; Recommended monthly page volume: Up to 6 000 pages |
| Съвместими операционни системи | Windows 7 SP1, 8, 8.1 Update 1, 10. Windows Server 2008 SP2 (32 and 64-bit), Windows Server 2008 R2 SP1, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server, Windows Server 2019, Mac OS 10.14, 10.15, 11 |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 411 x 366 x 339 |
| Цвят | White-Blue |
| Други | Processor: 1 GHz Dual Core processor |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.