Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Офис кресло Carmen 6407 излъчва изисканост и комфорт, съчетавайки капитонирана кожа с елегантни дървени акценти. Този модел добавя лукс и хармония на всяко офис пространство, осигурявайки превъзходен комфорт за дългите работни дни.
| Цвят | Орех / Черен |
|---|---|
| Тип стол | Офис кресло |
| Материал | Дърво, Еко кожа |
| Тип механизъм | Tilt tension - с функция за люлеене или фиксиране в изправена позиция |
| Тип на база | Хром |
| Тип колелца | Полипропиленови - подходящи за мека настилка |
| Регулируем люлеещ механизъм | да |
| Газов амортисьор за регулиране на височината | да |
| Цялостна височина | 109 - 117 см |
| Дълбочина | 66 см |
| Дълбочина седалка | 47 см |
| Височина седалка от земята | 46 - 54 см |
| Дължина облегалка | 63 см |
| Максимално натоварване | 130 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ширина | 59 см |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.