Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Метален стелаж Carmen CR-1022 съчетава индустриална здравина с минималистична визия, която се вписва еднакво добре както в складови пространства, така и като етажерка в модерен интериор. Петте МДФ рафта с товароносимост до 70 кг осигуряват надеждно място за съхранение, а конструкцията от галванизиран метал гарантира стабилност и издръжливост. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле 'Техническа информация'.
| Цвят | Цинк |
|---|---|
| Тип шкаф | Стелаж |
| Материал | Галванизиран метал |
| Брой рафтове | 5 бр. |
| Регулируема височина на рафтове | да |
| Максимална товароносимост на един рафт | 70 кг |
| Височина | 180 см |
| Ширина | 40 см |
| Дълбочина | 40 см |
| Материал рафт | МДФ |
| Гаранция | 24 месеца |
| Възможност за монтаж към стена | да |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.