Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Открийте перфектния баланс между стил и функционалност с градински стол VARI от едноименната серия. Този модел градински столове предлага изискана визия и комфорт, които ще преобразят всяко външно пространство. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Цвят | Бял / Сив |
|---|---|
| Тип стол | Градински стол |
| Седалка - материал | Текстилен |
| Облегалка - материал | Текстилен |
| Крака - материал | Праховобоядисан Алуминий |
| Подлакътници | да |
| Цялостна височина | 90 см |
| Височина седалка от земята | 46 см |
| Дължина облегалка | 44 см |
| Дълбочина седалка | 47 см |
| Дълбочина | 65 см |
| Ширина | 55 см |
| Ширина седалка | 46 см |
| Натоварване | 120 кг |
| Подлакътници - материал | Праховобоядисан Алуминий |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.