Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
LG OLED42C61LA, 42" OLED evo, 4K (3840 x 2160), DVB-C/T2/S2, Alpha 11 AI 4K Gen3, 120Hz Native (VRR 165Hz), ThinQ AI, HDR10, NVIDIA G-SYNC, AMD FreeSync, Dolby Vision, Dolby Atmos, AI Agent, Wi-Fi 6E, Bluetooth, eARC (HDMI 2), USB, Airplay 2, CI slot, Mu
| Размер на екрана, inch | 42" (106.68 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Технология | OLED |
| Резолюция | 3840x2160 |
| Smart функция | webOS Smart TV |
| Честота, Hz | 120Hz (up to 165Hz) |
| Тунер | DVB-C/T2/S2 |
| Аудио | 40W, Dolby Vision, Dolby Atmos |
| Мрежа | Ethernet |
| Безжична мрежа | Wi-Fi Built in |
| Bluetooth | Bluetooth |
| Изводи за свързване | 4 HDMI, 2 USB 2.0, CI slot, SPDIF (Optical Audio Output) |
| Енергиен клас | G |
| Консумация, kWh/1000h | 52 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 93.2 x 17.0 x 57.7 cm |
| Цвят | Black |
| VESA размер, mm | 300 x 200 mm |
| Други | Alpha 9 AI 4K Gen8 |
| Smart асистент | Works with Google Assistant |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.