Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Градински стол ARTA впечатлява с елегантна визия и усещане за премиум комфорт, създадени за стилни външни пространства. Моделът съчетава текстилни седалка и облегалка, които осигуряват удобство и лекота при употреба, с изчистена конструкция от праховобоядисан алуминий за отлична устойчивост на външни условия. Подлакътниците с декоративен акцент в дървесен декор допълват изисканата визия и превръщат ARTA в стилно допълнение към всяка модерна градина, веранда или луксозна трапезна зона на открито. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Цвят | Капучино |
|---|---|
| Тип стол | Градински стол |
| Седалка - материал | Текстилен |
| Облегалка - материал | Текстилен |
| Крака - материал | Праховобоядисан Алуминий |
| Подлакътници | да |
| Цялостна височина | 90 см |
| Височина седалка от земята | 46 см |
| Дължина облегалка | 44 см |
| Дълбочина седалка | 47 см |
| Дълбочина | 61 см |
| Ширина | 57 см |
| Натоварване | 120 кг |
| Подлакътници - материал | Праховобоядисан Алуминий |
| Стифиране | да |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.