Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
Посетителски стол Samba е перфектното допълнение към всяко модерно офис пространство или конферентна зала. Този стилен офис стол съчетава комфорт и професионална визия, благодарение на качествената еко кожа и хромираните детайли. Пълна информация за размерите и характеристиките на модела ще намерите в таблицата в таб/поле "Техническа информация".
| Цвят | Черен N |
|---|---|
| Тип стол | Посетителски |
| Материал | Еко кожа |
| Материал подлакътници | Хром / Еко кожа |
| Подлакътници | да |
| Цялостна височина | 89 см |
| Ширина с подлакътници | 54 см |
| Дълбочина | 59 см |
| Дълбочина седалка | 41 см |
| Височина седалка от земята | 45 см |
| Дължина облегалка | 44 см |
| Максимално натоварване | 120 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Крака - материал | Хром |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.