Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
HP Series 7 Pro 24 inch WUXGA USB-C Monitor - 724pu
Извлечете максимума от работата си с HP Series 7 Pro 24" WUXGA USB-C монитор, който предлага изключителна яснота със съотношение 16:10 и WUXGA резолюция, безпроблемна USB-C връзка с мощност до 100 W и прецизни визуализации благодарение на фабрично калибрираните цветове. Работата ви оживява на голям, плавен екран с живи и точни цветове още от изваждането от кутията. Всеки детайл изпъква благодарение на по-дълбоките сенки и по-ярките светли области с контрастно съотношение 1500:1. Фабрично калибрираните цветови диапазони 99% sRGB и 85% Display P3 осигуряват впечатляваща реалистична точност на цветовете, която остава постоянна от екран на екран. Този 16:10 екран с WUXGA (1920x1200) резолюция предоставя 11% повече пространство за работа, за да виждате и правите повече. Красиво изработен с премиум дизайн, мониторът подобрява работната ви среда и подчертава бюрото ви благодарение на ултратънкия профил и опростената свързаност. Един USB-C кабел осигурява видео, данни и до 100 W захранване, така че можете да свържете аксесоарите си и да зареждате лаптопа си - всичко чрез този монитор. Елегантната рамка с ултратънки кантове от четирите страни и възможността за безпроблемно последователно свързване (daisy-chaining) създават идеалната среда за работа с няколко монитора и повече пространство. Запазете комфорта си през целия ден с монитор, който подпомага по-висока продуктивност. Комфортното гледане е гарантирано благодарение на 100 Hz честота на опресняване за плавно превъртане и гладко видео, докато вградената технология HP Eye Ease намалява синята светлина, без да компрометира точността на цветовете. Персонализирайте удобството си с ергономична настройка в четири посоки - включително стойка с регулиране на височината до 150 мм, наклон, хоризонтално завъртане и ротация.
| Размер на екрана, inch | 24" (60.96 cm) |
|---|---|
| Вид на екрана | Flat |
| Широкоекранен | 16:9 |
| Технология | LED |
| Smart OS | - |
| Тип на матрицата | IPS |
| Тип на дисплея | Anti-Glare |
| Сензорен дисплей | - |
| Резолюция | 1920x1200 |
| Време за реакция, ms | 5ms |
| Честота на опресняване, Hz | 100Hz |
| Яркост, cd/m2 | 350cd/m2 |
| Статичен контраст | 1 500:1 |
| Динамичен контраст | 10 000 000:1 |
| Ъгъл на видимост H/ V | 178° / 178° |
| Тип синхронизация | Standard |
| Тунер | - |
| Web камера, MP | - |
| Вградени говорители | - |
| Ethernet (RJ-45) порт | RJ-45 |
| HDMI | HDMI |
| DVI | - |
| Display port | DisplayPort |
| Последователно свързване | - |
| VGA | - |
| USB-C | USB Type-C |
| USB хъб | 4 USB Type-A |
| Наклон | -5° ~ 20° |
| Хоризонтално завъртане | ± 45° |
| Вертикално завъртане | ± 90° |
| Регулиране на височина | 150 mm |
| Рамка | 4-sided micro-edge |
| Енергиен клас | Е |
| Консумация, kWh/1000h | 19.2 kWh |
| Размери с поставка (Ш, Д, В), cm | 53.1x 19.5 x 52.1 cm |
| Цвят | Silver |
| VESA размер, mm | 100 x 100 mm |
| Разстояние м/у точките, mm | 0.27 x 0.27 mm |
| Стандарти | Low blue light, HP Eye Ease (TUV Low Blue Light Hardware Solution certified) |
| Честота H/ V | 30-75 kHz/50-100 Hz |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.