Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
TRUST Nouna Wireless Headphones Paw Patrol Pink
TRUST| Предназначен за | Настолни компютри |
|---|---|
| Тип | Overhead |
| Тип на свързване | Wireless |
| Конектор | USB, 3.5mm |
| Микрофон | yes |
| Шумопотискане | - |
| Контрол на звука | On earcap |
| Честотен обхват, Hz | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност, dB | 85 dB |
| Цвят | Pink |
| Време за работа на батерия | 15 h |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.