Fast & Secure Delivery
Tell about your service.
AOPEN Projector QF81 (powered by Acer), LCD, LED Light Source, 1080p (1920x1080), 13 000 LED Lum (800 ANSI), 1'000:1, 1.1x, BT In/Out), HDMI, USB (Type A 2.0) share output port , DC Out 5V, 2x5W, PC Audio 3.5mm, Smart Projector, WiFi Dongle, 2.0 kg
| Технология | LED |
|---|---|
| Яркост, lumens | 13 000 LED Lum (800 ANSI) |
| Контраст | 1 000:1 |
| Разд. способност | 1920x1080 |
| Поддържане на формати | 16:9 (Native), 4:3 (Supported) |
| Звук | 5W x2 |
| Коефициент на увеличение | 1.1x |
| Късофокусен | - |
| Опция за безжично прожектиране | WiFi Dongle, BT In/Out |
| Входове | 1 USB Type A 2.0 share output port |
| Изходи | Headphone (3.5mm), DC Out |
| HDMI | HDMI |
| Лампа живот, h | 30,000 Hours |
| Размери (Ш, Д, В), cm | 23.6 x 19.3 x 16.3 cm |
| Тегло, kg | 2.0 kg |
| Цвят | White |
Tell about your service.
Within 10 days.
No question ask.
24/7 Live support.